Recenzja gumowego hipcia Zolux od Fera.pl. | Psiewspaniale

by Ela & Nikon
5 lat ago
800 Views

Nikon kocha pluszaki, ale gumowe zabawki niekoniecznie do niego przemawiają. Dlatego gdy w paczce do testów od Fera.pl znalazłam gumowego hipcia, myślałam, że będzie to zabawka na chwilę, którą psowaty szybko się znudzi. Myliłam się jednak, bo hipcio okazał się być pierwszą gumową zabawką, którą Nikon szczerze pokochał!

Hipcio to niewielkich rozmiarów zabawka wykonana z lateksu. Zamiast piszczącego dźwięku typowego dla zabawek dla psów, hipcio chrumka niczym świnka i w sumie nawet trochę ją przypomina (dlatego nazywamy go hipcioprosiakiem).

Myślę, że właśnie ten nietypowy dźwięk skradł serce mojego psa. Na początku Nikon bał się nowej chrumkającej zabawki i przed nią uciekał, później zaczął ją obszczekiwać, a teraz przynosi mi ją pod nogi domagając się zabawy i cieszy się gdy zaczepiam go chrumkając mu koło ucha. Wychodzi na to, ze Fera.pl potrafi czytać w myślach zwierzaków, bo sama bym mu gumowej zabawki nie kupiła 😉. A tu niespodzianka! Nikon przynosi mi hipcia częściej od swoich ulubionych pluszaków 😃.

najlepsze zabawki dla psa

gumowe zabawki dla psa

Plusy? Chrumkanie jest zdecydowanie mniej irytujące od piszczących zabawek, pies może do woli „ciumkać” gumowego zwierzaka, a ja nie muszę go prać. I co najważniejsze, Nikon ją uwielbia, a uśmiech mojego psa jest dla mnie bezcenny! Jak dla mnie bomba! Minus widzę w zasadzie tylko jeden i to mały, bo osobiście nie przepadam za zapachem gumy, ale po kilku dniach zapach lateksu stracił na intensywności, więc przypuszczam, że niedługo hipcio będzie „pachniał” tylko Nikonem (fiołki to to nie będą, ale zawsze lepszy psi smrodek, niż zapach gumy 😜).

Zoluxowa kolekcja lateksowych zwierzaków obejmuje hipcia, nosorożca i byczka. Nie wiem, czy wszystkie wydają te same dźwięki, ale chrumkający byczek byłby prześmieszny 😆. Zabawki te występują w różnych rozmiarach, więc każdy psiak znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcecie więc sprawić swojemu psu radochę, klikajcie tutaj po hipcia, a tu po inne gumowe zabawki. My możemy je z czystym serduchem polecić 😊.

gumowe zabawki dla psa

Nikon testuje zabawkę dla psa od Fera.pl

Nikon testuje zabawkę dla psa od Fera.pl

najlepsze zabawki dla psa

Nikon testuje zabawkę dla psa od Fera.pl

gumowe zabawki dla psa

Nikon testuje zabawkę dla psa od Fera.pl

gumowe zabawki dla psa

Tagi: , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *