02 Poznajmy się | Psiewspaniale

WITAJCIE NA BLOGU PSIEWSPANIALE!

Siema! Witajcie na naszym blogu tworzonym z pasją dla wszystkich zapsionych człowieków, którzy uważają, że życie z czworonożnym przyjacielem u boku jest PSIEWSPANIAŁE!

Na naszym blogu znajdziecie:

recenzje psich produktów: karm, smaksów, zabawek, produktów do pielęgnacji i najnowszych trendów psiej mody,
namiary na psiolubne miejsca na wspólne wypady: restauracje, knajpy i hotele zarówno w Opolu, jak i w całej Polsce,
historie i porady z psiego życia wzięte,
solidną dawkę psiej fotografii.

Możecie być pewni, że wszystkie nasze recenzje płyną w 100% z serducha i nie polecamy produktów ani usług, które nie spełniły naszych oczekiwań. Chętnie poczytamy też Wasze opinie, więc nie krępujcie się zostawić komentarz pod postem lub napisać do nas na fejsie.

Nasz super team tworzą dwa zwierzaki i dwa człowieki, choć bloga prowadzi psio-człowieczy duet w składzie Ela & Nikon. Poznajcie nas bliżej!

psiewspaniale

Nikon – półtoraroczny Cavalier King Charles Spaniel, składający się w 90% z miłości i w 10% z psich kłaczków. Nasz tester i psi top model. Wrodzony urok osobisty, śliczny pyszczek z charakterystyczną plamką przy nosie i uśmiech (dosłownie) od ucha do ucha sprawiają, że jest modelem idealnym. Najbardziej na świecie kocha swoją Pańcię i Pana, Farfocla, smakołyki i pluszową lamę.

psiewspaniale

Farfocel – królik „miniaturka” (któremu się troszku urosło), starszy brat Nikona i nasza prywatna puchata maskotka. Stuprocentowy słodziak do kochania, który swoje imię zawdzięcza ogromnej ilości „farfocli” (czyli kłaczków), które codziennie rozsiewa po mieszkaniu. Na blogu występuje gościnnie, bo od blogowania woli smaksy, spanie i mizianie za uszkiem.

psiewspaniale

 Ela (zwana też Pańcią) – psia i królicza matka spisująca przygody i spostrzeżenia sierściuchowej części rodziny oraz biegająca za Nikonem z aparatem. W wolnych chwilach uwielbia chodzić na długie spacery z psowatym, jeździć na rowerze, czytać książki, tańczyć bachatę i oczywiście robić zdjęcia, a później godzinami dopieszczać je w Photoshopie.

psiewspaniale

Kamil – pojawiający się tu gościnnie psi rozpieszczacz i wyprowadzacz na sikupy. Pasjonuje się grafiką komputerową i tworzeniem stronek internetowych. Nasz prywatny pan fotograf, choć zdecydowanie woli robić zdjęcia człowiekom, więc koniecznie zajrzyjcie na jego stronę Creative Solutions i zostawcie mu lajka – niech się chłopak cieszy, a co!

Nieskromnie mówiąc, fajna z nas ekipa! Więc jeśli chcielibyście nas poznać bliżej, wybrać się z nami na spacer i pogadać jak psiarz z psiarzem, podrzucić nam jakieś psie bajery do testowania, dać namiar na jakieś psiolubne miejsce lub umówić się na sesję zdjęciową ze swoim pupilem – dajcie głos!

Psia matko i psi ojcze! Fajnie, że tu wpadliście i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!

Ściskamy i przesyłamy tonę kłaczów,
Ela & Nikon

PeeS. Polubiliście już nas na Facebooku, Instagramie i YouTubie?