Wypisz, wymaluj Nikon! Recenzja etui na klucze od Dekoracje Asi. | Psiewspaniale

by Ela & Nikon
6 lat ago
891 Views

Jakiś czas temu Nikon wygrał konkurs na facebooku u Dekoracje Asi i z niecierpliwością czekaliśmy na paczkę. Nie spodziewałam się jednak, że jej zawartość wywoła u nas aż taki efekt WOW!

Zobaczcie jaki cudowny filcowy pokrowiec na klucze dostaliśmy! Toż to Nikon! Ma nawet plamkę przy nosku. No nie można się pomylić! 🙂 Jest PSIEWSPANIAŁY! Dziękujemy Asiu z całego serducha!!!

Etui na klucze z Nikonem od Dekoracje Asi

Pokrowiec jest bardzo starannie wykonany i w końcu nie muszę szukać kluczy w torebce (Kamil twierdzi że mam tam czarną dziurę i boi się tam wkładać rękę). Etui znajduję w niej od razu, bo jest za ładne by wrzucać je na dno torebki, dlatego trzymam je w osobnej przegródce. A gdy pracuję przypomina mi, że w domu (sz)czeka pies 😉 Nikon dodatkowo spersonalizował mój nowy cudny pokrowiec przyklejając do niego swoje kłaczki, więc gdziekolwiek idę, zabieram ze sobą kawałek Nikona 🙂

Etui na klucze z Nikonem od Dekoracje Asi

Wszyscy zachwycają się moim cudnym pokrowcem na klucze, a Kamil marudzi, że też taki chce. Ja z kolei zachorowałam już na boskie breloki z mordką zwierzaka i marzy mi się taki z Nikonem i Farfoclem 🙂

Psst… Takie personalizowane etui czy breloki na klucze to świetny pomysł na prezent dla psiarza! No bo kto nie che mieć swojego pupila zawsze przy sobie?

Koniecznie odwiedźcie facebooka Asi i zostawcie dziewczynie lajka, bo ma naprawdę ogromny talent! KLIK! 👍

Etui na klucze z Nikonem od Dekoracje Asi

Hue hue, fajne etui żem wygrał dla Pańci w konkursie, co? 😎 Ja się pytam, gdzie te smaksy w podzięce?

Etui na klucze z Nikonem od Dekoracje Asi

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *